Kompletní

DETOXIKACE

Kontaktujte nás739 851 518

Detoxikace

Přístroj Mary Staggs Detox vrací buňkám našeho těla jejich optimální energetický potenciál, výrazně zlepšuje mikrocirkulaci krve a posiluje funkce jednotlivých orgánů a systémů těla.

Terapie s přístrojem Mary Staggs Detox probíhá tak, že uživatel ponoří nohy do nádoby s teplou mírně slanou vodou, ve které se pomocí dvou spirál, jenž jsou umístěny v ionizační mřížce (Array), vytvoří bioenergetické pole o určitých hodnotách, přirozených a optimálně stimulujících lidský organismus a buňky. Následně je prostřednictvím nohou a krve, která jimi prochází, tento bioenergetický impuls rozváděn a šířen do celého těla, kde aktivuje naše samoléčebné schopnosti, posiluje imunitu, orgány, tkáně a celkově harmonizuje naše tělo. Při této stimulaci dochází k značnému zlepšení již zmiňované mikrocirkulace krve s jejíž pomocí se začne naše tělo intenzivně zbavovat odpadních látek a toxinů. K vylučování nežádoucích látek tedy dochází přirozeným způsobem prostřednictvím krve a funkcí čistících orgánů. Přístroj Mary Staggs Detox uvádí tělo do optimální bioenergetické rovnováhy, díky níž se začne velice efektivně čistit a detoxikovat samo a to naprosto přirozenými cestami.

Bioenergetické pole dále stimuluje náš nervový systém a napomáhá tak odstranit deprese, poruchy soustředění aj.
V neposlední řadě jsou také stimulovány akupunkturní body, akupresurní body a reflexní plošky, jenž se hojně nacházejí na našich chodidlech.

Je třeba si uvědomit, že lidská chodidla a dlaně mají obrovskou spoustu pórů, nervových zakončení a reflexních bodů. Určité body na chodidlech odpovídají jistým orgánům a systémům v těle, jejichž stimulací lze tyto systémy a orgány posilovat a léčit. Na tomto principu je založena i reflexní terapie; z podobně celostního přístupu vychází indická ayurvéda a tradiční čínská medicína.


Ceník

30min - 300,- Kč

Related Products